Złap życie w swoje ręce

Zacznij żyć od nowa

 

Stanęłaś na rozdrożu własnego życia. Tkwisz w marazmie uzależniona od schematów, które narzucił Ci otaczający Cię świat. Setki sprzecznych uczuć targają Twoją duszą i emocjami. Przebywasz w klatce stworzonej dla zachowania własnego bezpieczeństwa. To wszystko doprowadza do frustracji i bezradności.

Uciekłaś w pracę, dzień codzienny nie cieszy, a obowiązki odbierają resztę sił na spokojny wieczorny wypoczynek. Kładziesz się wieczorem zmęczona i zrezygnowana, rano ciężko wstać.

Telefon zapełniony kontaktami, z których korzystasz okazjonalnie, a jak ktoś zadzwoni, nie wiesz jak odmówić.

Samotność doskwiera, chociaż wokół tłum ludzi. Widzisz ich wszystkich, ale nikogo nie dostrzegasz. Nie masz z kim iść do teatru, filharmonii, do dyskoteki. Brakuje Ci pomysłu na świetnie spędzony wieczór, inny niż książką czy telewizorem.

Gdy już chcesz wyjść do ludzi, obawiasz się setki pytań, których odpowiedzi znów mogą zostać wykorzystane przeciwko Tobie.

Skrzywdzona wiele razy, starasz się być niezauważona, aby nikt nie skrzywdził ponownie Twoich uczuć. Twoja garderoba pełna szarych ubrań, które przywołują wspomnienia. Myślisz: przecież nie potrzeba niczego nowego, bo nie ma z kim wyjść.

To wszystko możesz sama zmienić. Wstań i rozejrzyj się dookoła. Nie widzisz nic nowego, nic czego nie znasz. Nie wiesz od czego zacząć?

Zapewniam. Świat jest kolorowy, wielobarwny i przepiękny. Ludzie wokół różni i często niesamowici. Jak ich dostrzec? Jak rozpoznać wartościowych nie ryzykując narażenia się na kolejną porażkę?

Mogę pomóc zobaczyć świat nowymi oczyma, inaczej niż do dziś. Znaleźć nowe horyzonty, nowe radości, nowe wyzwania. To wszystko masz w zasięgu ręki, tylko tego nie dostrzegasz.

Oboje wiemy, że zmiany nie przyjdą z chwili na chwilę, a na wszystko potrzeba czasu.

Metoda drobnych kroczków najlepiej sprawdza się przy zmianach w życiu.

W trakcie szkolenia dowiesz się jak:

  • odkryć w sobie nowe pasje,
  • nie zamykać się na nowe znajomości,
  • wytyczać granice własnej prywatności w kontaktach międzyludzkich,
  • jak odmawiać, aby nie ranić,
  • gdzie spotkać nowych znajomych i jak rozpoczynać nowe przyjaźnie.

Cena: szkolenia indywidualnego od 990 zł,
Czas: 2 dni / 20h zegarowych,
Termin: Uzgodniony indywidualnie,
Miejsce: Wybrane przez klienta.

Zapisz się na szkolenie:

Szkolenie może być dopasowane do Twoich oczekiwań.

 

Moje szkolenia

 

Kontakt

  

Poszukujesz informacji na temat innych szkoleń?
Zostaw kontakt. Odezwiemy się.